تقدیر از بیمه پاسارگاد در کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی

تقدیر نامه کنفرانس ملی فرهنگ ‌سازمانی با رویکرد توسعه و جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت به شرکت بیمه پاسارگاد اعطا شد. این قدردانی به پاس تلاش بی شاعبه بیمه پاسارگاد در راستای ایفای تعهدات ، اقدامات انسان دوستانه و عملکرد مناسب در زمینه مسئولیت های اجتماعی ، به این شرکت اعطا شده است.

بر اساس گزارش های دریافتی، کنفرانس ملی فرهنگ ‌سازمانی با رویکرد توسعه و جایزه مسئولیت‌اجتماعی، با حضور دکتر سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی‌اتمی‌ایران، اندیشمندان، صاحب نظران، استادان و علاقمندان، به همت انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم در روزهای ۲۶ و ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ برگزار شد.

گفتنی است در این کنفرانس ضمن اهدای جایزه‌ مسئولیت‌های اجتماعی به سازمان‌های برتر، از خانواده گرانقدر شهدای آتش نشان که در حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو جانفشانی کردند، قدردانی شد.

در بیانیه این کنفرانس آمده است: خداوند قادر متعال را حمد و سپاس که توفیق برگزاری  “کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد توسعه” را با الهام گرفتن از ارزش‌های متعالی ایرانی – اسلامی و در سال “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” به ما عطا فرمود. همچنین در این کنفرانس پنل‌های تخصصی و سخنرانی‌های علمی در خصوص جنبه‌های مختلف فرهنگ سازمانی و مسئولیت‌های اجتماعی برگزار شد.

-

در حال بارگذاری
...در حال بارگذاری