بیمه پاسارگاد بیمه برتر در سالهای 1386بیمه پاسارگاد بیمه برتر در سالهای  1388متن نامه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خصوص انتخاب بیمه پاسارگاد به عنوان بیمه برتر بدین شرح است :


رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران
مدیر عامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان محترم شرکت بیمه پاسارگاد

بیست و نهم بهمن هر سال یادآور صدور پروانه تاسیس شرکتی به بزرگی بیمه پاسارگاد توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است، شرکتی که عملکرد آن با اتکال به خداوند بزرگ و تلاش و کوشش کارکنان عزیز و مدیران محترم، نشان می دهد که مجموعه یی سختکوش و قوی، دلسوزانه در راستای تحقق اهداف بلند پیش روی صنعت بیمه کشور گام بر می دارند.

تاسیس این شرکت در سال ۱۳۸۵ بستر مناسبی را برای رشد و تعالی روزافزون صنعت بیمه در کشور فراهم آورده است و در طول فعالیت این شرکت، شاهد موفقیت های چشمگیری بوده ایم که دست یابی به آنها بدون تلاش و زحمات شما همکاران عزیز و دلسوز میسر نمی شد.

پس از گذشت بیش از چهار سال خدمت و همت صادقانه، امروز بیمه پاسارگاد به گونه ای در کشور شناسانده شده است که با استفاده و بکارگیری فناوری های نوین به دنبال دسترسی به رفاه، رشد اقتصادی و آرامش وعده داده شده است که در قالب شعار «آرامش شما، هدف ما» بر تارک این شرکت می درخشد. راهی که آغاز آن با تجربه گرانسنگ و هفتاد ساله ی فعالیت بیمه ای در کشور شروع شده و مطمئناً توشه پویش و تداومش لبریز از همت و غیرت و تلاش بی شائبه ای است که در تک تک همکاران صنعت بیمه هویداست.

فرصت را غنیمت شمرده ضمن تقدیر از موفقیت های آن شرکت در چند سال اخیر به ویژه کسب جایگاه برتر در رده بندی شرکت های بیمه در سال ۱۳۸۸ از ابعاد مالی و توانایی ایفای تعهدات، مایلم بر ضرورت دست یابی به توفیقات افزون تر در راستای دست یابی به فن آوری های جدید، رعایت اصل مشتری مداری ، توسعه فرهنگ بیمه و گسترش خدمات بیمه یی تاکید می کنم.

در پایان، ضمن تبریک فرا رسیدن سالگرد تاسیس آن شرکت و تقارن مسعود آن با میلاد سراسر سعادت حضرت محمد مصطفی (ص)، مساعی ارزشمند شما عزیزان را در راستای اجرای مطلوب برنامه تحول در صنعت بیمه ارج می نهم و موفقیت روزافزون تان را برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران از درگاه خداوند متعال مسألت می کنم.

کسب رتبه اول بیمه پاسارگاد در شاخص « توانایی ایفای تعهدات »

از سوی وزیر اقتصاد و رئیس کل بیمه مرکزی اهدا شد:
کسب رتبه اول بیمه پاسارگاد در شاخص « توانایی ایفای تعهدات »

لوح تقدیر و تندیس همایش چهلمین سالگرد تاسیس بیمه مرکزی برای شاخص توانایی ایفای تعهدات به اقای معصوم ضمیری مدیر عامل شرکت خصوصی بیمه پاسارگاد اهدا شد.

همایش بزرگداشت چهلمین سال تاسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با هدف توسعه صنعت بیمه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، نماینده کمیسیون اقتصادی مجلس، رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مدیران عامل شرکت‌های بیمه و مدیران صنعت بیمه کشور روز سی‌ام خرداد ماه در محل تالار بزرگ کشور برگزار شد.
در این همایش از شرکت بیمه پاسارگاد به دلیل کسب رتبه اول در شاخص« توانایی ایفای تعهدات »و کسب رتبه سوم در شاخص «سهم بیمه عمر از پرتفوی شرکت» تقدیر به عمل آمد و قائم مقام مدیر عامل بیمه پاسارگاد به نیابت از ایشان از وزیر امور اقتصادی و دارای و رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران لوح تقدیر دریافت کرد.
در مراسم بزرگداشت چهلمین سال تاسیس بیمه مرکزی از بیمه گرانی که در زمینه‌های «دسترسی به خدمات بیمه‌ای و مشتریان»، «توانایی ایفای تعهدات» و «سهم بیمه عمر از پرتفوی شرکت» تلاش‌های شایان توجهی داشته‌اند، تقدیر شد.
دریافت لوح تقدیر بیمه پاسارگاد در زمینه سهم بیمه عمر از پرتفوی شرکت

بیمه پاسارگاد با تلاش و فعالیت شبکه فروش خود توانست لوح تقدیر بیمه مرکزی ایران را در زمینه سهم بیمه عمر و تامین آتیه از پرتفو شرکت را کسب نماید.لوح تقدیر و تندیس همایش چهلمین سالگرد تاسیس بیمه مرکزی در زمینه سهم بیمه عمر از پرتفوی شرکت به آقای معصوم ضمیری مدیر عامل شرکت خصوصی بیمه پاسارگاد اهدا شد.انتخاب بیمه پاسارگاد برای سومین سال پیاپی به عنوان شرکت برتر از نظر رشد سریع براساس اعلام سازمان مدیریت صنعتی

شرکت بیمه پاسارگاد موفق شد در رتبه بندی سال 92 سازمان مدیریت صنعتی که بر اساس عملکرد سال ۱۳۹۱ شرکت ها انجام شده است، رتبه ۱۶۴ را در میان ۵۰۰ شرکت برتر کشور از آن خود کند.

بیمه پاسارگاد با ۳۲ رتبه ارتقاء در جمع ۱۰۰ شرکت برتر دوم کشور و پنج شرکت برتر از نظر رشد سریع قرار گرفت.

این شرکت در فهرست صد شرکت دوم برتر ایران از نظر میزان فروش از رتبه ۱۹۶در سال ۱۳۹۰ به رتبه ۱۶۴ در سال ۱۳۹۱ صعود کرد.
نشان برتر ملی نو آوری در خدمات بیمه

شرکت بیمه پاسارگاد در بزرگ ترین اجلاس سران و مدیران اقتصاد، صنعت و تجارت ایران، "اکوایت" توانست نشان برتر ملی" نو آوری در خدمات بیمه" را به دست آورد.نشان بین المللی اعتماد مشتریان (TBA)

شرکت بیمه پاسارگاد در بزرگ ترین اجلاس سران و مدیران اقتصاد، صنعت و تجارت ایران، "اکوایت" توانست نشان بین المللی "اعتماد مشتریان" (TBA) را به دست آورد.نشان بین المللی مدیریت مدرن و شایسته (MDM)

شرکت بیمه پاسارگاد در بزرگ ترین اجلاس سران و مدیران اقتصاد، صنعت و تجارت ایران، "اکوایت" توانست نشان بین المللی "مدیریت مدرن و شایسته"(MDM) که بالاترین سطح مدیریت است را به دست آورد.
در حال بارگذاری
...در حال بارگذاری